Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Dla pracowników i ich rodzin oraz byłych pracowników - emerytów i rencistów i ich rodzin, szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Wrocław, we wspólnej działalności socjalnej.

ZFŚS:
  • pomoc zdrowotna
  • pomoc socjalna

Godziny przyjmowania wniosków ZFŚS:

poniedziałek, środa, piątek w godz. 8:00 - 13:00
wtorek, czwartek w godz. 10:00 - 15:00


Godziny pracy Działu Socjalnego i Kas:

Dział Socjalny: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30

Kasy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00



Dokumenty do pobrania:

Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (6363kB) pdf
Regulamin Komisji Socjalnej (1036kB) pdf
Załącznik nr 2 - regulamin, załącznik2 (19kB) word
Załącznik nr 3 - regulamin, załącznik3 (24kB) word
Załączniknr 4 - Jednostki zlikwidowane (18kB) word
Załącznik nr 5 - oświadczenie emerytów (145kB) word
Załącznik nr 6 - wniosek o zapomogę losową/socjlaną (20kB) word
Załącznik nr 7 - dofinansowanie do wypoczynku - pracownik CUI (18kB) word
Załącznik nr 8 - dofinansowanie do wypoczynku - emeryt (18kB) word
Załącznik nr 9 - wniosek o pożyczkę dla pracownika (17kB) word
Załącznik nr 10 - wniosek o pożyczkę dla emeryta (19kB) word
Załącznik nr 11 - umowa pożyczki (15kB) word
Załącznik nr 12 - wniosek o zapomogę zdrowotną (68kB) pdf
Terminy posiedzeń Komisji Socjalnej (868kB) pdf
Tabela dofinansowania do wypoczynku 2019. (1009kB) pdf


Kontakty:

Koordynator Zespołu Funduszu Socjalnego oraz PKZP
 
Magdalena Skrzypczyk

tel. 71 798 - 63 -54
e-mail: magdalena.skrzypczyk@cui.wroclaw.pl
pok: 303 (III piętro)

Zespół Funduszu Socjalnego:

Agnieszka Kowalska
 
tel. 71 798-63-53
e-mail:agnieszka.kowalska@cui.wroclaw.pl
pok: 303 (III piętro)

Dorota Gawor

tel. 71 798-63-46
e-mail: dorota.gawor@cui.wroclaw.pl
pok: 316 (III piętro)

Barbara Kubicka

tel. 71 798-63-47
e-mail: barbara.kubicka@cui.wroclaw.pl
pok: 316 (III piętro)

Małgorzata Tabor

tel. 71 798-64-76
e-mail: malgorzata.tabor@cui.wroclaw.pl
pok: 316 (III piętro)

Monika Kaźmierczak

tel. 71 798-64-07
e-mail: monika.kazmierczak@cui.wroclaw.pl
pok: 317 (III piętro)

Alicja Piegowska

tel. 71 798-63-52
e-mail: alicja.piegowska@cui.wroclaw.pl
pok: 317 (III piętro)

Krystyna Niemiec

tel. 71 798-63-48
e-mail: krystyna.niemiec@cui.wroclaw.pl
pok: 302 (III piętro)

Teresa Wąsala

tel. 71 798-63-49
e-mail: teresa.wasala@cui.wroclaw.pl
pok: 302 (III piętro)

Hanna Stec

tel. 71 798-63-51
e-mail: hanna.stec@wroclaw.pl
pok: 302 (III piętro)
 
Zespół PKZP:

Monika Proniewicz


tel. 71 798-64-21
e-mail: monika.proniewicz@cui.wroclaw.pl
pok: 327 (III piętro)

Agnieszka Narojczyk

tel. 71 798-64-23
e-mail: agnieszka.narojczyk@cui.wroclaw.pl
pok: 327 (III piętro)



Wytworzył: Joanna Bodek (8 lutego 2018)
Opublikował: Joanna Bodek (8 lutego 2018, 10:24:28)

Ostatnia zmiana: Joanna Bodek (13 czerwca 2019, 09:41:03)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2938

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij