Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Dla pracowników i ich rodzin oraz byłych pracowników - emerytów i rencistów i ich rodzin, szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Wrocław, we wspólnej działalności socjalnej.

ZFŚS:
  • pomoc zdrowotna
  • pomoc socjalna

Godziny przyjmowania wniosków ZFŚS:

poniedziałek, środa, piątek w godz. 8:00 - 13:00
wtorek, czwartek w godz. 10:00 - 15:00


Godziny pracy Działu Socjalnego i Kas:

Dział Socjalny: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30

Kasy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00



Kontakty:

Koordynator Zespołu Funduszu Socjalnego oraz PKZP
 
Magdalena Skrzypczyk

tel. 71 798 - 63 -54
e-mail: magdalena.skrzypczyk@cui.wroclaw.pl
pok: 303 (III piętro)

Zespół Funduszu Socjalnego:

Agnieszka Kowalska
 
tel. 71 798-63-53
e-mail:agnieszka.kowalska@cui.wroclaw.pl
pok: 303 (III piętro)

Dorota Gawor

tel. 71 798-63-46
e-mail: dorota.gawor@cui.wroclaw.pl
pok: 316 (III piętro)

Małgorzata Wnukowicz

tel. 71 798-63-47
e-mail: malgorzata.wnukowicz@cui.wroclaw.pl
pok: 316 (III piętro)


Katarzyna Boratyńska-Kosińska

tel. 71 798-64-07
e-mail: katarzyna.boratynska-kosinska@cui.wroclaw.pl
pok: 317 (III piętro)

Alicja Piegowska

tel. 71 798-63-52
e-mail: alicja.piegowska@cui.wroclaw.pl
pok: 317 (III piętro)

Krystyna Niemiec

tel. 71 798-63-48
e-mail: krystyna.niemiec@cui.wroclaw.pl
pok: 302 (III piętro)

Teresa Wąsala

tel. 71 798-63-49
e-mail: teresa.wasala@cui.wroclaw.pl
pok: 302 (III piętro)

Hanna Stec

tel. 71 798-63-51
e-mail: hanna.stec@wroclaw.pl
pok: 302 (III piętro)
 
Zespół PKZP:

Monika Proniewicz


tel. 71 798-64-21
e-mail: monika.proniewicz@cui.wroclaw.pl
pok: 327 (III piętro)

Agnieszka Narojczyk

tel. 71 798-64-23
e-mail: agnieszka.narojczyk@cui.wroclaw.pl
pok: 327 (III piętro)


metryczka


Wytworzył: Joanna Bodek (8 lutego 2018)
Opublikował: Joanna Bodek (8 lutego 2018, 10:24:28)

Ostatnia zmiana: Dagmara Zabolska (2 lipca 2020, 13:59:51)
Zmieniono: Zmiana 1

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 8634